Farmacist Otopeni, Ilfov, Bucuresti, Ploiesti

Laboratoarele Medica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasterea produselor naturiste, a indicatiilor si contraindicatiilor acxestora;

CERINTE

Sa cunoasca foarte bine termenii farmaceutici,sa detina informatii de baza privind beneficiile produselor naturiste, sa-si doreasca dobandirea de cunostinte suplimentare , cu aviz de libera practica.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv;
-bonuri de masa;
-telefon de serviciu.

Misiunea MEDICA-GROUP este aceea de a deveni compania producatoare de suplimente nutritionale cea mai apreciata de catre pacienti, clienti, colegi, investitori, parteneri de afaceri si de catre comunitatile in care traim si ne desfasuram activitatea. in cadrul companiei MEDICA se pune accentul pe calitatea vietii angajatilor nostri si pe relatia cu acestia. Persoanele care aleg sa lucreze pentru MEDICA, nu aleg doar un simplu loc de munca, ci si un stil de viata. Noi respectam viata personala a angajatilor nostri si le punem la dispozitie o multitudine de resurse pentru a facilita un echilibru intre cariera si viata lor personala. Deasemenea, pe l¿nga oportunitatile remarcabile de cariera, oferim o gama larga de beneficii avantajoase, salarii competitive, menite sa va asigure bunastarea si siguranta financiara.