FARMACIST DEPOZIT

FARMEXPERT DCI BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verifica comenzile validate si executate conform procedurii de pregatire a comenzilor
Efectueaza receptia produselor
Supravegheaza efectuarea comenzilor
Inventarierea produselor

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Farmacie

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Mediu de lucru competitiv

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice, FARMEXPERT DCI este o companie cu capital romanesc integral privat, infiintata in anul 1996, la Bucuresti. Echipa FARMEXPERT cuprinde 500 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.