Farmacist/Biochimist

STAR INTERNATIONAL MED

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este în atribuțiile sale să se ocupe de procesul de cercetare și dezvoltare;
- Responsabil/ă de controlul calității;
- Este responsabil/ă cu privire la documentația cu privire la produse;
- Este responsabil/ă în procesul de producție.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Studii superioare de specialitate;
- Experiență în profesie de minim 2 ani;
- Interes real pentru domeniul suplimentelor și a cosmeticelor naturale;
- Experiența în domeniul produselor naturale constituie avantaj;
- Persoană pozitivă, corectă, dinamică, optimistă, cu un simţ al responsabilităţii crescut;
- Caracterizat/ă de seriozitate, punctualitate, loialitate, confidențialitate;
- O capacitate mare de adaptare la cerinţe noi şi dorința de învăţare continuă;
- Cunoaşterea limbii engleze (scris/vorbit);
- Capacitatea de a lucra atât individual cât și în echipă;
- Cunoștințe operare PC;
- Disponibilitate pentru o angajare de durată.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial lunar motivant, corelat cu performanțele profesionale;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără şi dinamică;
- Mediu de lucru motivant, modern și dinamic;
- Oportunităţi de dezvoltare personală şi profesională;

DESCRIEREA FIRMEI

Prezentarea Companiei
Compania STAR INTERNAȚIONAL MED, a fost înființată în anul 1999, și are ca obiectiv valorificarea plantelor specifice florei indo-asiatice încorporate în remedii și suplimente alimentare de tip ayurvedic, pe piețele din România, precum și în țările central-europene.
STAR INTERNAȚIONAL MED este o companie a cărei activitate constă în producția și distribuția de suplimente alimentare naturale ayurvedice, realizate pe baza unor rețete ce respectă cu strictețe principiile medicinei Ayurveda.

Detalii și informații despre companie: www.star-ayurveda.ro