Farmacist

IMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
FARMACISTI
IMS RECRUITMENT: RECRUTEAZA FARMACISTI PENTRU MAREA BRITANIE
- In calitatea sa de Agentie de Recrutare de varf din UE, IMS Recruitment are, in prezent, multiple posibilitati de plasare a farmacistilor in cadrul lanturilor de farmacii din Marea Britanie. IMS demareaza procesul de recrutare pentru candidatii din Romania inainte de accederea in UE pentru ca in momentul imediat urmator aderarii la UE candidatii selectati sa poata sa-si ia in primire posturile din tarile UE.
- Farmacist

CERINTE

Conditie de preselectie:
- Cunoastere limbii engleze (conversatie si limbaj de specialitate).
- Candidatii trebuie sa posede diploma de licenta in farmacie si sa fi lucrat cel putin trei ani in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Interviuri in Romania
- Salarii competitive (50,000 Euros + pe an)
- Asistenta la inregistrarea RPSGB
- Pachete atractive la instalarea la post
- Locuri de munca in intregul regat Unit al Marii Britanii si Irlandei de Nord
- Farmacii moderne
- Programe de instruire comprehemsive
IMS nu percepe nici o taxa pentru serviciile prestate.
- IMS nu percepe nici o taxa pentru serviciile prestate .

DESCRIEREA FIRMEI

HR