Farmacist

OMNIA FARMACII

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegheaza si elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala
- Elibereaza si taxeaza retete compensate si gratuite
- Prepara retete magistrale si preparate oficinale, intocmeste documentatia pentru prepararea lor
- Supravegheaza divizarea preparatelor oficinale de catre personalul auxiliar
- Tine evidenta produselor toxice si stupefiante

CERINTE

- obligatoriu absolvent al Facultatii de Farmacie
- orientare catre relatia cu clientul
- Cunostinte operare PC
- Atentie distributiva
- Comunicativ
- Dornic sa acumuleze cat mai multe cunostinte in domeniu
- Orientare catre pacient

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de promovare
- Garantia corectitudinii contractuale

OMNIA FARMACII - reprezinta un nou lant farmaceutic aflat in plina dezvoltare. Prima farmacie Omnia a fost deschisa in iunie 2005, in Bucuresti
Astazi, Omnia este un lant de farmacii cu peste 21 de locatii.
Misiunea noastra este sa fim sprijinul prefereat al sanatatii clientilor nostri, atat prin oferta de produse cat si prin serviciile de consiliere profesionale.