Fabio Pizza angajeaza: pizzar; si lucratori in bucatarie

FABIO PIZZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele selectate trebuie sa realizeze preparatele culinare in baza unor retetare prestabilite, de cea mai buna calitate care sa satisfaca cerintele consumatorilor, sa pastreze in conditii optime ustensilele si echipamentele din bucatarie
si sa garanteze pentru calitatea produselor şi pentru rapiditatea cu care ele sunt pregatite pentru livrare.

Fabio Pizza este o companie care se ocupa exclusiv cu livrare de mancare la domiciliu, mai exact pizza, paste, salate si deserturi. Calitatea produsului este cuvantul care ne definesti, de aceea urmarim satisfacerea clientulor nostri la cele mai inalte standarde.

CERINTE

Cautam persoane care sa fie dinamice, responsabile, persoane atente la detalii, dornice sa lucreze intr-un colectiv tanar si profesionist

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Conditii foarte bune de lucru;
- Training specializat;
- Program in ture;
- Contravaloarea unei mese;
- Transportul la domiciliu asigurat dupa program