EXPERT TEHNOLOGIE

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura capitalizarea informatiilor tehnologice rezultate din activitatile de supraveghere tehnologica si gestionare a datelor tehnico-economice specifice tehnologiei studiate.

- Dezvolta si pune la dispozitia intregii Directii Pret de Revenire referentiale transversale (elaboreaza caiete de sarcini cu modele de cifraj, creeaza referinte valide pentru cifraj).

CERINTE

- Studii superioare tehnice;

- Experienta de lucru (3-5 ani) intr-unul din urmatoarele sectoare: presaj, electric, cablaje, turnatorie, forja, caroserie, mase plastice;

- Foarte bune cunostinte de limba engleza;

- Bune cunostinte de limba franceza;

-Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;

- Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.