EXPERT COORDONATOR SI ASISTENT EXPERT

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectul "Dezvoltare economică durabilă prin creşterea calităţii resurselor umane din mediul rural" I.D. 54701, finanțat din F.S.E. în cadrul Programului Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane, proiect implementat de CBC Romania, are următoarele posturi disponibile:

CERINTE

• Expert implementare proiect
Cerințe:
experiență de minimum 3 ani în implementarea proiectelor cu finanțare europeană, studii superioare, cunoștințe I.T., limba engleză, abilități de planificare și organizare, experiența de lucru pe posturi similare constituie un avantaj
Bibliografie:
Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane, Manualul Operațional al Beneficiarilor, Ghidul Solicitantului – Condiții generale pentru Cererile de Propuneri de Proiecte Strategice lansate în 24 aprilie 2009, Ghid de relații de parteneriat POSDRU (www.fseromania.ro)
• Expert asistent implementare proiect
Cerințe:
cunoștințe și/sau experiență în implementarea proiectelor cu finanțare europeană, cunoștințe I.T., limba engleză, abilități de planificare și organizare, experiența de lucru pe posturi similare constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Candidații selectați vor fi invitați să participe la proba scrisă, pe data de 31 mai 2010. Proba de interviu va avea loc la aceeași dată (31 mai 2010).
Se oferă salarii motivante.

CBC ROMANIA ocupa locul 4 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul managementului companiei din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.

noi stim, noua ne pasa, noi putem!