Expert Evaluator Proprietati Imobiliare - Junior

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Asigura suport expertului evaluator senior in toate fazele evaluarii (vizionare, contractare, culegere informatii, intocmire raport, predare).

CERINTE

* De preferat, expert evaluator proprietati imobiliare – membru aspirant ANEVAR SAU cursant E.P.I. (Evaluarea Proprietatii Imobiliare).
* Calitatea de membru titular ANEVAR constituie un avantaj.
* Cunostinte solide de MS Office.
* Permis de conducere categoria B.
* Abilitati excelente de comunicare.
* Capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan.
* Persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stress.

BENEFICII OFERITE

* Posibilitate contract part-time (4 ore) cu program de lucru flexibil.
* Pachet salarial motivant.
* Mediu de lucru profesionist.

Euroest inseamna implicarea completa a angajatilor sai, care fac tot posibilul pentru a gasi cele mai bune oferte pentru clientii nostri, ca si cum ar implica propriii bani in afacere. Aceasta implicare dovedeste ca ne pasa de succesul investitiilor clientilor nostri. Intr-un mediu de afaceri foarte competitiv, noi am oferit stabilitate si performanta de mai mult de 13 ani.