Expert Evaluator Proprietati Imobiliare

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Se subordoneaza Departamentului de Evaluare din cadrul firmei;
* Realizeaza si avizeaza, rapoarte de evaluare in principal pentru clientii bancilor.

CERINTE

Obligatoriu, expert evaluator proprietati imobiliare, membru titular ANEVAR
* Cunostinte solide de MS Office
* Permis de conducere categoria B
* Abilitati excelente de comunicare
* Capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan
* Persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stress.

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial motivant;
*oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume
*conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist

Euroest inseamna implicarea completa a angajatilor sai, care fac tot posibilul pentru a gasi cele mai bune oferte pentru clientii nostri, ca si cum ar implica propriii bani in afacere. Aceasta implicare dovedeste ca ne pasa de succesul investitiilor clientilor nostri. Intr-un mediu de afaceri foarte competitiv, noi am oferit stabilitate si performanta de mai mult de 14 ani.