EXPERT CONTABIL ( REF: ECPR)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea legaturilor cu autoritati, banci
-Pregatirea rapoartelor contabile conform legislatiei in vigoare
-Intocmirea declaratiilor pentru statistica
-Analizarea si verificarea documentelor financiare
-Elaborarea stategiilor privind costurile si administrarea bugetelor
-Participarea la inchiderea de luna
-Verificarea registrului de casa
-Evidenta platilor / incasarilor

CERINTE

-Studii in domeniul financiar-contabil
-Diploma de expert contabil CECCAR
-Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara
-Atentie la detalii
-Abilitatea de a lucra cu termene limita
-Abilitati de comunicare si coordonare
-Cunostinte foarte bune de fiscalitate si legislatie financiar contabila
-Cunostinte PC
-Mod de gandire pozitiv, analitic

BENEFICII OFERITE

- Toate aplicatiile vor fi tratate cu cea mai stricta confidentialitate.
Transmiterea CV-ului dvs reprezinta acordul de a folosi informatiile personale in conformitate cu Legea 677 / 2001

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.