Expert contabil / Economist

BG CONTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tinerea evidentei contabile a unui grup de firme;
- intocmire declaratii fiscale;
- intocmire situatii financiare;
- intocmire raportari IFRS si de management.

CERINTE

- experienta in contabilitate de minim 4 ani;
- cunostinte fiscale;
- cunostinte avansate de Excel;
- limba engleza avansat;
- abilitati de comunicare;
- experienta anterioara intr-o firma de contabilitate reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- transport;
- masa;
- telefon mobil.

BG CONTA a luat fiinta la inceputul anului 1996, propunandu-si sa ofere clientilor sai servicii de contabilitate, audit, consultanta fiscala si
de afaceri, tax planning, servicii de personal-salarizare si servicii conexe.

Compania este membra a Corpului Expertilor Contabili si al Contabililor Autorizati (CECCAR), a Camerei Auditorilor Financiari din Romania (CAFR), precum si a Camerei Consultantilor Fiscali din Romania (CCF).