Expert contabil

CONCEPT SUPPORT SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- contabilizare mijloace fixe si costuri;
- urmarire contractelor in derulare;
- intocmire diverse situatii privind investitiile;
- previziuni economice cu privire la gestuonarea fondurilor disponibile;
- efectuarea lucrarilor de inchidere de an/luna (Balante, mijloace fixe, etc);
- depunere declaratii lunare/ trimestriale (semnatura electronica);
- taxe si impozite locale;
- consultanta pentru clientii externi.

CERINTE

- studii superioare finalizate (Facultatea Finante – Contabilitate);
- absolvent liceu economic dar nu neaparat;
- minim 5 ani experienta in Contabilitate;
- Certificat CECCAR;
- cunostinte foarte bune de contabilitate si a legislatiei in vigoare;
- controlul creantelor si a datoriilor;
- cunostinte foarte bune de operare PC – MC Office (Excel, Word, Power Point, etc.);
- cunostinte de limba engleza (nivel avansat);
- abilitati de organizare, coordonare si relationare;
- persoana responsabila si serioasa.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.

Grant Restaurant si Catering ofera posibilitatea alcatuirii unui meniu variat in functie de dorinta si pe gustul fiecaruia. De asemenea se pot organiza si diverse evenimente: prezentari diverse, intalniri de afaceri, petreceri private (petreceri corporate, aniversari, botezuri, etc).