EXPERT ACCESARE FONDURI STRUCTURALE SI DE COEZIUNE

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea solutiilor de finantare
Consultanţă în întocmirea studiului de fezabilitate pentru finanţări nerambursabile.
Întocmirea cererii de finanţate conform cu specificaţiile solicitate de către fiecare ghid.
Întocmirea planului de afaceri şi a studiului de fezabilitate conform indicaţiilor oficiale.
Întocmirea bugetelor proiectelor.
Elaborarea proiecţiilor financiare, analizei cost-beneficiu, calcularea şi interpretarea indicatorilor financiari.
Verificarea conformităţii documentelor transmise de către beneficiar şi necesare ca şi anexe ale proiectului.
Consilierea beneficiarului privind accesarea de fonduri nerambursabile.
Orientarea beneficiarului către produsele ce corespund nevoilor acestora.
Implementarea proiectelor prin intocmirea de dosare de achizitie, de memorii justificative, rapoarte de progres etc

CERINTE

Experienta relevanta in domeniu, capabil de a lua rapid decizii corecte, organizat, bun cunoscator al programelor si masurilor de finantare nerambursabila

BENEFICII OFERITE

Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata cu posibilitatea promovarii in cadrului companiei.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993