Expeditor pentru traficul inter si international

PROSIV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intermediere contracte de transport , portofoliu de clienti ( un avantaj ).
Organizarea transporturilor, negocierea, preluarea comenzii, urmarirea flotei proprii si procesarea documentelor aferente.
Utilizarea electronica a burselor de marfa/transport. Mentinerea contactelor cu clientii actuali si atragerea de noi clienti.

CERINTE

Experienta intr-o casa de expeditii minim 1 an. Limbi straine. Nu se cauta soferi, casieri , etc . Numai persoane care au experienta in casele de expeditii ( intermediere contracte de transport ) , portofoliu de clienti ( un avantaj )
organizarea transporturilor, negocierea, preluarea comenzii, urmarirea flotei proprii si procesarea documentelor aferente.
Utilizarea electronica a burselor de marfa/transport. Mentinerea contactelor cu clientii actuali si atragerea de noi clienti

BENEFICII OFERITE

Salariu + comision din incasari.

DESCRIEREA FIRMEI

Casa de Expeditii.