Expeditor marfa.

SC MAG TOTAL SPEDITION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si coordonarea activitatii de intermediere in transportul intern si international de marfuri, in regim complet s-au grupaj;

- Dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori, mentinerea permanenta a contactului cu acestia(transmiterea,confirmarea, monitorizarea si finalizarea comenzilor);

- Urmarirea incasarilor;

- Raportarea periodica a activitatii catre managerul superior

CERINTE

- Persoana dinamica,perseverenta,ambitioasa cu abilitati de comunicare si negociere;

- Obligatoriu cu experienta in domeniul transporturilor cel putin 6 luni( preferabil intr-o companie de expeditii);

- Sa cunoasca o limba straina la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-un mediu placut;

- Salariu fix;

- Comision;

- Posibilitati de crestere si promovare;

- Telefon, laptop;

Companie de transport, specializata in expeditiile de marfuri!