Expeditor International Transporturi Rutiere

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casa de expeditie membru al unui grup de firme cu traditie in transporturi, cauta pentru punctul de lucru din Bucuresti EXPEDITOR INTERNATIONAL PENTRU TRANSPORT RUTIER cu urmatoarele responsabilitati principale:
- preluarea comenzilor de la clienti si cautarea de subcontractori pentru a asigura prestarea transportului solicitat
-urmarirea desfasurarii transportului; comunicarea cu clientul si cu subcontractorul; medierea incidentelor in relatia cu clientul / transportatorul
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- dezvoltarea portofoliului de subcontractori
- urmarirea incasarilor la termen

CERINTE

APLICATI DOAR DACA INDEPLINITI URMATOARELE CERINTE:
- experienta relevanta pe un post de expeditor transporturi rutiere
- studii superioare (terminate sau in curs)
- cunoasterea unei limbi straile scris / vorbit (engleza sau germana sau franceza sau italiana sau spaniola)

BENEFICII OFERITE

salariu+bonus
mediu de lucru modern