Expeditor International ( relatia cu GERMANIA / ITALIA / TURCIA) - experienta grupaje

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negociaza si reprezinta prin semnatura compania in contractele-comanda de transport cu clientii si furnizorii de transport
- Urmarirea desfasurarii contractului de transport international
- Mentinerea legaturii cu clientii interni si externi.
- Intocmirea de rapoarte de activitate.

CERINTE

Experienta obligatorie in transporturile internationale rutiere de marfuri( GERMANIA/ ITALIA / TURCIA)- GRUPAJE- in cadrul unei companii de TRANSPORT/ CASA DE EXPEDITII
LIMBA GERMANA- NIVEL MEDIU/ AVANSAT- AVANTAJ
LIMBA ITALIANA/ TURCA- NIVEL MEDIU/ AVANSAT- AVANTAJ
LIMBA ENGLEZA- OBLIGATORIU
Ambitios,rezistent la stres, comunicativ

BENEFICII OFERITE

Salariu +procent atractiv.
Posibilitatea de marire lunara a venitului.
Detinerea unui portofoliu de clienti constitue un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!