Expeditor international/Dispecere

Lyr Traco Tour

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta in domeniul expeditiilor nationale si internationale rutiere de marfa constituie avantaj, dar nu este obligatorie
- Persoana comunicativa, rezistenta la stres, capabila sa lucreze in echipa
- Abilitati de comunicare si negociere, atentie distributiva
- Initiativa si orientare catre rezolvarea eventualelor probleme
- Cunoasterea limbii engleze, scris si vorbit - o alta limba straina constituie un avantaj
- Operare PC
- Seriozitate, punctualitate

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniul expeditiilor nationale si internationale rutiere de marfa (constituie avantaj)

Sc Lyr Traco Tour Srl este o companie de transport si expeditii aflata permanent la dispozitia partenerilor sai. Scopul nostru este acela de a furniza servicii complete si sigure de transport rutier de marfuri in trafic intern si international .
De asemenea oferim servicii de transport maritim, fluvial, feroviar si aerian, oferind consultanta gratuita in alegerea celor mai eficiente solutii de transport.
Profesionalismul si experianta de peste 10 ani in acest domeniu a angajatilor companiei garanteaza oferirea unor solutii rapide si eficiente pentru solicitarile dumneavoastra. Seriozitatea si punctualitatea sunt atuurile noastre in colaborarea cu partenerii companiei.

Suntem acolo unde necesitatile clientilor nostri o cer indiferent de profilul activitatii acestora. Suntem „fast&serious”.