EXPEDITOR INTERNATIONAL

S.C. ROM FRACHT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Expeditorul tranzacteaza preponderent telefonic si uneori pe internet transporturi de marfa in trafic international, plecand de la cererea formulata de client si incercand sa gaseasca pentru acesta o solutie de transport.

CERINTE

Cerinte
-OBLIGATORIU VORBIREA FLUENTA A LIMBII ENGLEZE!!! Avantaj constituie cunoasterea limbii germane sau poloneze.
-experienta relevanta in domeniu
-utilizare uzuala PC;
-cunostinte minime de geografie;
-rezistenta la stres;
-bun negociator;
-atentie distributiva;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
-salariu 500 euro/luna;
-tichete de masa;
-posibilitatea construirii unei cariere de succes in cadrul unei firme recunoscute pe piata romaneasca si internationala a transportatorilor pentru profesionalismul sau;
-se asigura transportul dus-intors de la statia de metrou Republica.

Creata in 1996, S.C. ROM FRACHT S.R.L. este o companie de expeditii si transport rutier de marfa, cu capital 100% romanesc. S.C. ROM FRACHT S.R.L. realizeaza transporturi de marfa pe teritoriul Romaniei, precum si transport international de marfa din/spre Europa.