Expeditor International

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini in domeniul transportului rutier international de marfuri pentru Europa;
•Prezentarea, promovarea si vanzarea de servicii in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
•Stabileste traseul ideal ce implica transportul rutier;
•Negociaza cu transportatorii si clientii.

CERINTE

Cautam Expeditor International pentru o companie ce activeaza ca transportator direct si casa de expeditie.

CANDIDATUL IDEAL:

O persoana cu experienta minim 2 ani ca expeditor international, cu un portofoliu propriu de clienti, cu abilitati de comunicare, negociere, perseverenta si dorinta de autodepasire.

BENEFICII OFERITE

- comision din tranzactii;
- salariu atractiv;
- alte beneficii.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.