EXECUTIVE ASSISTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizeaza activitatile administrative;
Administreaza fisele de exploatare ale utilajelor;
Urmareste planul de revizii si reparatii periodice sau accidentale;
Asigura interfata cu clientii, identificarea clientilor si a cerintelor acestora;
Stabileste intalnirile de prezentare, ofertare si negociere a contractelor comerciale;
Supervizeaza firme subcontractori(reparatii, curatenie, paza etc.);
Administreaza si actualizeaza baza de date cu clientii existenti si potentiali clienti;
Asigura toate consumabilele necesare pentru buna activitate a agentiei;
Inlocuieste Directorul Agentiei in lipsa acestuia.

CERINTE

Absolvent studii superioare economice sau tehnice;
Experienta minim 2 ani pe un post similar (Asistent Manager);
Cunostinte bune PC – Ms. Office, Outlook ;
Cunostinte avansate de limba engleza;

Candidatul ideal trebuie sa fie ordonat, cu spirit practic, cu excelente abilitati de comunicare, calculat, team worker(cu bune abilitati de lucru in echipa), sa fie orientat spre profit.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 500-600 EURO
- Se ofera telefon, prime sarbatori, bonusuri.
- Perioada de proba este de 3 luni(contract de munca pe perioada determinata de 3 luni, urmand angajare pe perioada nedeterminata).
- Program de lucru L-V, 9.00-18.00.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
- Exista reale posibilitati de promovare, ca Director Divizie.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro