Executive Assistant

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare oferă servicii de consultanță și inginerie în domeniul energetic cu proiecte complexe la nivel international. Compania face parte dintr-un grup german.

Responsabilitati:
Activitati administrative, organizare, gestionare documente de interes general;
Administratie birou, intampinare clienti, minuta intalnirilor;
Suport in activități de ofertare (întocmirea documentației de ofertare, ținând cont de cerințele specifice, formatare, completare informații, proof-reading, etc);
Relationarea cu celelalte departamente si suport oferit project managerilor pe proiectele derulate.

CERINTE

Cerinte:
Minim 3 ani experiență în domeniu (personal assistant / executive assistant / project manager);
Engleza nivel avansat (scris, vorbit, citit);
Să demonstreze integritate morală, seriozitate, responsabilitate, tact, diplomaţie, un raţionament corect şi confidenţialitate;
Să aibă abilităţi dezvoltate de comunicare atât oral cât şi în scris;
Să aibă abilităţi şi experienţă organizatorică, capacitatea de a lua decizii şi a rezolva diverse probleme;
Să aibă capacitate de planificare şi prioritizare;
Să fie motivata şi eficienta.

BENEFICII OFERITE

Ofeta:
Salariu 3000 lei net;
Abonament Medlife + bonuri de masa;
Program de lucru L-V 9-17.00;
Contract de munca perioada nedeterminata.
Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.