EXECUTIVE ASSISTANT

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati administrative si de secretariat
- Introducere date
- Trimitere emailuri,
- Cercetare piata, identificare potentiali clienti, proactivitate
- Prezentari custom made
- Mentine legatura cu clientii

CERINTE

Pentru clientul nostru - una dintre cele mai mari companii furnizoare de solutii de real estate din tara - recrutam EXECUTIVE ASSITANT.
Cerinte:
- Experienta 3 ani ca executive assistant
- Engleza avansat
- Studii superioare (comunicare, relatii internationale, etc)
- Experienta intr-o companie multinationala
- Prezenta agreabila, office
- Experienta pe marketing si PR

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- asigurare medicala
- telefon de serviciu
- reale posibilitati de avansare

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.