Executive Assistant

IST Ultra SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem în căutarea unei persoane entuziaste, orientată către client, amabilă, organizată şi atentă la detalii, cu o atitudine pozitivă pentru rolul de Executive Assistant la Books Express. Această poziţie are o componentă importantă de customer service, dar implică şi relaţia cu furnizorii şi partenerii noştri. Pentru noi este esenţial ca Books Express să fie sinonim cu o experienţă plăcută, să fie un loc unde te întorci cu plăcere datorită persoanelor de aici.

Responsabilități:
Corespondenţa cu clienţii şi furnizorii
Întocmirea de oferte personalizate
Crearea şi evidenţa documentelor
Gestionarea expediţiilor
Suport administrativ

CERINTE

Este important să ştii engleză, iar orice altă limbă străină este considerată un avantaj. Exprimarea şi scrierea corectă în limba română este un critetiu eliminatoriu.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

Books Express este un magazin online ce comercializează carte străină și produse adiacente. Magazinul s-a înființat în aprilie 2009 și de atunci a crescut în mod constant, de la an la an.

Veți găsi la noi un mediu de lucru plăcut și dinamic cu oameni veseli, prietenoși, cărora le place lucrul bine făcut.