Evaluator Proprietati Imobiliare - ANEVAR

THUYA IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Documentare asupra proprietatii imobiliare:
- identificarea proprietatii imobiliare;
- identificarea drepturilor de proprietate asupra obiectivului evaluarii;
- stabilirea scopului evaluarii imobiliare si tipul de valoare ce trebuie determinata;
- vizitarea fizica a proprietatii de evaluat, efectuarea de fotografii atat la interior, cat si la exterior, solicitarea de copii ale documentelor proprietatii
Centralizarea si analiza datelor si informatiilor
- colectarea si analiza datelor si informatiilor relevante;
- stabileste conformitatea cu standardele, ipotezele specifice, conditiile limitative si sursele de informare
Redactarea raportului de evaluare.

CERINTE

OBLIGATORIU : Membru titular/acreditat ANEVAR

BENEFICII OFERITE

Salariu proportional cu experienta , transport, bonuri de masa

Real Estate& Business Appraisals & Evaluation, real estate investment consulting, company and mobile asset evaluation ? national network, estimates of real estate market value ? national network, lobying and promotion of real estate development projects.