Evaluator garantii bancare - Bucuresti

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Estimarea valorii garantiilor propuse pentru garantarea creditelor la cererea sucursalelor;
- Inspectia garantiilor in teren;
- Verificarea rapoartelor de evaluare realizate de alti evaluatori;
- Realizarea de rapoarte proprii de evaluare;
- Marcarea la piata periodic a garantiilor aflate in portofoliul bancii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Atestat ANEVAR;
- Carnet de conducere categoria B;
- Disponibilitate deplasare in teren.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Misiunea LIBRA BANK este sa ofere pachete si solutii financiare moderne, flexibile, eficiente si de calitate, care sa se potriveasca nevoilor tale financiare. Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri. De aceea, LIBRA BANK este mai mult decat o institutie, este un partener financiar, care te asculta, te intelege si iti ofera solutiile cele mai potrivite.