Evaluator Garantii Bancare

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Estimarea valorii garantiilor propuse pentru garantarea creditelor la cererea sucursalelor;
- Inspectia garantiilor in teren;
- Verificarea rapoartelor de evaluare realizate de alti evaluatori;
- Realizarea de rapoarte proprii de evaluare;
- Marcarea la piata periodic a garantiilor aflate in portofoliul bancii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Membru titular/acreditat ANEVAR;
- Experienta minim 1 an in domeniul evaluarilor imobiliare (experienta in evaluarea mobiliara reprezinta un avantaj)
- Carnet de conducere categoria B;
- Disponibilitate deplasare in teren.

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!