Entry Level in Marketing Research- Asistent Marketing

DAEDALUS Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti interesat de un job entry-level in domeniul cercetarii de piata;
Daca lucrezi bine cu cifrele si operezi la nivel avansat in programele Power Point si Excel te poti implica cu succes in:

-Formatarea chestionarelor, rapoartelor;
-Verificarea rapoartelor de cercetare;
-Traducere materiale utilizate in timpul studiilor;
-Activitati adiacente proiectelor de marketing research;
-Intrunirea standardelor de calitate ale firmei.

Daca esti si priceput la engleza (scris, citit, traduceri) cu siguranta te vrem la noi in echipa de Cercetari Cantitative!

CERINTE

- Spirit de echipa;
- Atitudine '' yes, I can do'';
- Toleranta la termene limita;

Daca indeplinesti aceste criterii te vom invita la o proba practica (engleza, excel si Power Point) care dureaza o ora si mai departe depinde de tine.

Succes!

BENEFICII OFERITE

- Tehnici si proceduri de lucru profesioniste;
- Transfer de know-how;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei in marketing research;

DAEDALUS Consulting este firma de top in domeniul marketing si cercetare a pietei.

Principalele servicii oferite de firma sunt: cercetarea de marketing (atat cantitativa cat si calitativa), servicii suport de marketing (profilari, intelligence, market research, data mining, modelari de marketing), consultanta.

Din februarie 2005 DAEDALUS este membra a retelei Millward Brown, corporatie aflata ¿n top-ul mondial al furnizorilor de servicii pe segmentul evaluarii brand-urilor si a activitatilor de promovare a lor.

Puncte forte:
- organizatia - |people oriented|, profesionalism, implicare
- servicii de marketing cu valoare adaugata mare, orientare spre excelenta

Firma pune la dispozitii doua pozitii de Asistent Marketing in Departamentul Cercetari Cantitative.

Pentru mai multe detalii despre firma, va rugam sa accesati: www.daedalus.ro