ENGLISH LANGUAGE TRAINER | ENGLISH TEACHER

Asociatia Cambridge Educational of Bucharest

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Esti entuziast? Esti pasionat de Limba Engleza?
Ai cunostinte excelente de limba engleza?
Detii abilitati pedagogice?
Esti flexibil si adaptabil?

Dar.... nu ai foarte multa experienta in predare ......

CAMBRIDGE Educational of Bucharest iti ofera ACUM sansa de a dovedi ca esti CEL MAI BUN si sansa de invata de la CEI MAI BUNI traineri si manageri educationali!
CAMBRIDGE Educational of Bucharest inseamna un loc de munca intr-o echipa frumoasa, intr-un mediu unde te dezvolti constant in plan profesional si personal.

CERINTE

Predarea cursurilor de engleza copiilor cu varste intre 6 si 14 ani ,conform Programului CAMBRIDGE YLE-Starters, Movers, Flyers, KET,PET, pe diverse niveluri de cunostinte.

Ne dorim punctualitate, entuziasm, dorinta de dezvoltare profesionala si un temperament echilibrat si placut, potrivit sa lucreze cu copiii si echipa de directori de studii.

BENEFICII OFERITE

1.Training oferit de creatorii standardelor predarii limbii engleze in lume.
2. Lucrul intr-un mediu competitiv, alaturi de o echipa de profesionisti tineri si entuziasti.
3. Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si performanta profesionala a angajatului.
4. Participare gratuita la cursuri si seminarii de specialitate in parteneriat cu British Council Bucuresti;
5. Participare gratuita la cursuri si seminarii de specialitate la ateliere de lucru organizate de BETA (Bucharest English Teachers Association)
6. Consiliere gratuita pt.pregatirea TKT- the Teaching Knowledge Test, recunoscut CAMBRIDGE ESOL.
7.Vei lua parte la toate sesiunile de in-house training
8.Vei beneficia de posibilitatea de a petrece gratuit 2 saptamani in Anglia pe timpul verii, ca profesor insotitor in cadrul unui campus universitar faimos (Cambridge, Oxford, Londra, etc)

DESCRIEREA FIRMEI

Asociatie non profit