ENGLISH LANGUAGE TRAINER

INTERNATIONAL HOUSE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivele principale ale postului:

Predarea limbii engleze ADULTILOR
Pregatirea lectiilor si a materialelor didactice.
Adaptarea cursurilor in functie de nevoile cursantilor.
Monitorizarea sesiunilor de curs.

Pentru mai multe detalii privind structura organizatiei, tipul de cursuri, clienti, va rugam sa accesati site-ul nostru: www.ih.ro

CERINTE

Esti tanar? Esti entuziast? Esti pasionat de ceea ce faci?

Esti absolvent/ student al Facultatii de Limbi si Literaturi Straine / Facultatii de Litere (specializarea engleza)?
Ai cunostinte excelente de limba engleza?
Detii abilitati pedagogice?
Iti place sa lucrezi cu copiii?
Esti flexibil si adaptabil?

Dar.... nu ai foarte multa experienta in predare ......

INTERNATIONAL HOUSE iti ofera ACUM sansa de a dovedi ca esti CEL MAI BUN!

Trimite CV-ul si scrisoarea de intentie la adresa hr@ih.ro, cu mentionarea postului pentru care candidezi si vei avea sansa sa te alaturi echipei noastre!

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-un mediu competitiv, alaturi de o echipa de profesionisti tineri si entuziasti.
Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si performanta profesionala a angajatului

INTERNATIONAL HOUSE este una din cele mai prestigioase institutii educationale din Marea Britanie , cu sediul la Londra , creatoarea standardelor de predare a limbii engleze la nivel mondial.
INTERNATIONAL HOUSE este in acelasi timp liderul cursurilor de engleza pentru afaceri din Romania

Web: www.ih.ro , www.ihworld.com

DE CE RECRUTAM ???

INTERNATIONAL HOUSE se extinde continuu.
INTERNATIONAL HOUSE investeste permanent in capitalul de resurse umane.
Proiectele in curs de desfasurare si cele viitoare vor da sansa candidatilor de a avea acces la dezvoltare profesionala si de a face parte dintr-o companie de TOP care deserveste la randul ei companii de TOP din toate sectoarele de activitate.