ENGLISH & FRENCH AUTHORISED TRANSLATOR

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii specifice postului:

- corectare materiale redactate in limbile engleza/franceza

- traduceri din franceza in engleza si invers, domeniul tehnologiei informatiei & economic/ business

CERINTE

- engleza: nivel avansat (scris, citit, vorbit fluent), expertiza si experienta traduceri si proofreading
- franceza: nivel avansat (scris, citit, vorbit fluent), expertiza si experienta traduceri si proofreading
- spirit organizatoric, rabdare, meticulozitate
- dinamism, initiativa
- pragmatism, responsabilitatea lucrului
- angajament pe termen lung (min.2-4 ani)

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, peste media pietei in domeniu in Bucuresti- lucru intr-o echipa tinara internationala
- recompensarea calitatii muncii si fidelitatii fata de firma prin bonusuri trimestriale/semestriale/anuale
- cresteri salariale semestriale/anuale functie de implicare, efort depus si rezultate
- acces gratuit la servicii medicale complete
- tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro