English and Romanian Trainer

EURO-TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam studenti si absolventi ai Facultatilor de Limbi Straine, regim full-time sau project-based, pentru a deveni traineri in predarea limbii engleze pentru adulti.

CERINTE

-o foarte buna cunoastere a limbii straine
-entuziasm in predare
-capacitate de a interactiona cu usurinta si de a stabili relatii amiabile cu cei din jur
-responsabilitate si punctualitate

BENEFICII OFERITE

-training gratuit pentru formarea si dezvoltarea abilitatilor de predare
-salariu motivant
-program flexibil
-atmosfera de munca placuta si suport pedagogic permanent

Euro Training ofera cursuri de limbi straine pentru adulti, la cel mai inalt nivel de calitate, promovand metoda comunicativa atat la sediul propriu, cat si in cadrul companiilor nationale si multinationale aflate in portofoliul propriu de clienti. Standardul calitativ este sustinut de o echipa de traineri profesionisti, dinamici, aflati intr-un proces continuu de perfectionare si evolutie in cariera.