English and French Translations Service Agent

Computer Generated Solutions ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Una dintre cele mai mari trei companii de software/integratori de sisteme din lume isi deschide un centru de suport tehnic de excelenta in Romania.

Fiti printre primii care vor face parte din aceasta echipa.

Program in regim full time.

- se ofera TRAINING din partea companiei - regim full time de mai multe saptamani

- salariu fix foarte motivant

- oportunitati de promovare

- mediu de lucru tanar si profesionist

CERINTE

Candidatul ideal este caracterizat de urmatoarele:
- cunoasterea limbii Franceze si a limbii Engleze la un nivel avansat.
- aptitudini de comunicare deosebite
- spirit de echipa
- proactivitate

Experienta avuta in domeniul traducerilor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

CGS Romania este una dintre cele mai mari companii pe piata de call center/contact center din Romania.

Pe langa alte beneficii, oferim certificare internationala alaturi de un pachet salarial foarte motivant, la nivel occidental, conditii excelente de lucru si sanse reale de promovare.

In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatile de leadership, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atu al companiei.

Alatura-te echipei noastre entuziaste si dinamice pentru dezvoltarea ta profesioanala!

www.cgsinc.ro
www.cgsinc.com

CGS Incorporated este leader pe piata contact center din Romania si una dintre cele mai mari companii de acest gen din lume.
www.cgsinc.com / www.cgsinc.ro