Eletrotehnist/Electrotehnist - Bucurestii Noi

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie importatoare de cantare si case de macrat electronice este in cautarea unui coleg pentru postul de Electrotehnist sau Electrotehnist.
Te asteptam intr o echipa mica, dar unita si durabila.
Program de lucru de luni pana vineri de la 8 la 17. Orele suplimentare sunt platite suplimentar, realizarile sunt notate si recompensate.
Daca ai experienta si studii in domeniu, esti diponibil pentru deplasari la sediul clientilor in vederea repararii, setarii, resetarii caselor de marcat, cantarelor, etc.

CERINTE

- permis categoria B
- absolvent al studiilor tehnice electrice, electrotehnice
- persoana mobila, disponibila deplasarilor si interventiilor la sediul clientilor
- persoana serioasa, responsabila

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4