ELECTRONIST REPARATII SERVICE

E-SERVICE&COMPONENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Electronist pentru reparatii sisteme de plata, acceptoare de bancnote, jetoniere, restiere, monitoare TFT, touchscreen.
Aparatura si hardware din industria jocurilor de noroc, vending, amuzament, kiosk si terminale de plata.
Munca in echipa, target personal lunar. Oferim training si specializare pe produse, in tara si/sau in UE.

CERINTE

Pregatire si experienta in domeniul electronic.
Capacitatea de a lucra bine in echipa.
Cunostinte minime de lb. Engleza.
Capacitatea de a invata si a se adapta.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, program Luni-Vineri 9.00-17.30.
Bonusurile se acorda lunar in functie de target-ul stabilit si nr de reparatii efectuate.

Suntem o companie dinamica ce activeaza in domeniul industriei de automatizari, industria jocurilor de noroc, industria vending, amuzament si kiosk.
Oferim operatorilor si producatorilor din industriile mentionate, echipamente, sisteme de plata, monitoare touchscreen si alte accesorii, precum si suport si service.
Suntem reprezentanta oficiala Eurocoin Ltd si avem un portofoliu bogat de firme pe care le reprezentam exclusiv in Romania: TRANSACT, 3M, KORTEK, GAMESMAN, LORENZO, MEDECO, etc