ELECTRONIST

AUDIO NOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asamblarea protezelor auditive cu ajutorul microscoapelor;
- Asamblare si depanare;
- Diagnosticarea defectiunii protezei auditive;
- Reverificare produse finite;
- Intretinerea aparatelor.

CERINTE

• Experienta in domeniu electronic de minim 2 ani
• Experienta in domeniu de reparatii , Tehnologie SMD (surface-mounted device)
• Experienta in domeniu de reparatii , Tehnologie SMT (surface-mount technology)
• Experienta in operatiuni tehnice si tehnologice de testare si diagnoza a aparatelor electronice de mici si foarte mici dimensiuni pentru a constata defectul
• Experienta in reparatii prin resoftare si/sau prin inlocuire de componente micro-electronice
• Capacitate de concentrare, indemanare , minutios, cooperant si intelegator

BENEFICII OFERITE

• Training gratuit
• Salariu atractiv
• Conditii de lucru excelente
• Bonuri de masa
• Decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

De peste 23 de ani suntem alături de oameni!

Audionova este lider în piața de aparate auditive din România. Experiența noastră ne-a ajutat să înțelegem mai bine omul și felul în care auzul îi influențează viața cotidiană. De aceea, ne dedicăm oamenilor și oferim soluții prin testări de auz, consiliere pentru a gasi cea mai buna solutie, aparate auditive și accesorii. Acțiunile noastre sunt continue și nu se termina odată cu achiziția aparatelor auditive. Acestea continuă cu reglaje și lucrări de mentenanță pentru a îmbunătăți viața tuturor oamenilor care ne calcă pragul.

Te așteptăm în echipa noastră!