Electronist

RAL Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Depanarea echipamentelor de comunicatii aduse in service. Daca esti pasionat si ai experienta in electronica, esti candidatul ideal pentru acest post.

CERINTE

- absolvent studii superioare de Electronica, Electrotehnica sau Automatica si Calculatoare;
- persoana dinamica;
- aptitudini de invatare;
- cunostinte de limba engleza ¿ nivel mediu;

Constituie avantaj:
- experienta practica/ cursuri de pregatire in electronica;
- cunostinte in depanarea echipamentelor de comunicatii;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru modern si dinamic;
- numeroase posibilitati de promovare in raport cu performantele.

RAL Computers este prezenta pe piata IT&C din anul 1994, avand ca profil distributia la nivel national de echipamente de comunicatii de inalta tehnologie. In portofoliul de produse se regasesc echipamente de transmisii de date pentru majoritatea mediilor cunoscute precum: fibra optica, fire de cupru si unde radio. Activitatea noastra se desfasoara intr-un sediu nou si modern situat in zona Timpuri Noi.