ELECTROMECANIC Intretinere si Reparatii

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura exploatarea, intretinerea preventiva si reparatiile necesare cladirii si echipamentelor
- Asigura buna functionare a instalatiei electrice de iluminat interior + exterior
- Asigura buna functionare a instalatiei de aer conditionat si de incalzire
- Monitorizeaza zilnic sistemul de protectie pentru incendiu
- Verifica zilnic starea compresorului pneumatic si il aeriseste

CERINTE

Candidatul Ideal :

- Persoana serioasa, responsabila, organizata ,cu atentie la detalii,
- Capacitate de decizie si actiune , preocupare pentru exactitate
- Nivel de pregatire : studii medii , diploma de Electrician
- Experienta in domeniul intretinere/mentenanta echipamente

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Tichete de masa;
Mediu de lucru profesionist;
Program de lucru in ture.

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.