Electromecanic

Bergerat Monnoyeur SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea interven¿iilor (depanare, atelier), diagnostic¿rilor, repara¿iilor si între¿inerilor utilajelor Caterpillar;
- Identificarea, comandarea pieselor de schimb necesare la interven¿ii;
- Garantarea rezultatelor c¿tre clien¿i prin calitatea presta¿iilor;
- Asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii Bergerat Monnoyeur.

CERINTE

- absolven¿i de liceu sau colegiu tehnic.
Nivel : tehnician.
- electromecanic¿, mecanic¿ agricol¿, mecanic¿ auto,mecanic¿ industrial¿.
- bune cunostinte de mecanic¿, electricitate / electronic¿, hidraulic¿.
- experien¿¿ practic¿ în domeniile: auto, agricol, industrial, între¿inere.
- cuno¿tin¿e de limba englez¿ ¿i /sau francez¿.
- operare PC (Word, Excel)
- permis de conducere categoria B.
- tân¿r, dinamic, onest.

BENEFICII OFERITE

- Se asigur¿ salariu fix.
- Perspective de afirmare profesional¿.

Comercializare utilaje pentru constructii, mine si cariere, stivuitoare, echipamente pentru mine si cariere, echipamente pentru constructie si intretinere drumuri, echipamente pentru depozite, echipamente pentru sapat si subtraversat, compresoare.
Service.