Electromecanic

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectueaza interventii pentru reparatiile si intretinerea echipamentelor si utilajelor
-Indentifica si solutioneaza probleme la sistemele mecanice
-Efectueaza operatii de curatenie conform regulilor si procedurilor interne
-Asigura pregatirea , montarea si demontarea accesoriilor si pieselor de schimb pentru echipamente

CERINTE

-Experienta in domeniu pe un post similar
-Studii medii tehnice
-Bune abilitati tehnice
-Cunostinte mecanice electrice

BENEFICII OFERITE

-Bonuri masa
-Decont transport

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.