ELECTROMECANIC

SCTN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- execută lucrări de reparaţii electrice si mecanice la utilajele din fabrica;
- controlează regimul de funcţionare a maşinilor electrice, regim tehnic;
- montează şi demontează, înlocuieşte motoare electrice defecte, imbunatateste partea de automatizare/protectie ale acestora;
- întreţine şi repară sistemele de ventilaţie ale echipamentelor electrice;
- verifică ventilaţia maşinilor electrice;
- verifică starea cuplajelor şi le înlocuieşte pe cele uzate;
- executa operatiuni de intretine si reparatii la instalatiile hidraulice si pneumatice ale echipamentelor din zona de productie.

CERINTE

Studii medii tehnice de specialitate (energetica,electromecanica, electrotehnica, electronica)
- Cunostinte specifice de mecanica, hidraulica, pneumatica, electricitate
- Minimum 5an experienta
- Comunicare, cooperare, motivatie personala
- Intuititie, capacitate de analiza, atentie
- Judecata si capacitate decizionala
- Organizare, capacitate de finalizare, creativitate
- Munca in echipa, flexibilitate, orientare catre performanta

BENEFICII OFERITE

prime de vacanta, sarbatori
bonuri masa

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate productie