ELECTRICIAN SI FRIGOTEHNIST

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
Responsabilitati
Are in responsabilitate buna functionare a aparaturii/ utilajelor generatoare, centrale termice, climatizare;
Verifica tablourile si circuitele electrice, tablourile de automatizare, camerele si vitrinele frigorifice;
Supravegheaza functionarea centralelor termice, a instalatiilor de climatizare si instalatiilor sanitare intervenind prompt pentru remedierea oricarei avarii;
Acorda asistenta personalului firmelor de service si urmareste activiatatea acestora;
Tine evidenta defectiunilor aparute, a materialelor si pieselor consumate;
Intocmeste necesarul de materiale, piese de schimb, materiale protectie si scule;
Gestioneaza aparatura, sculelele, piesele de schimb si materialele de protectie;
Intretine echipamentul frigorific pentru evitarea opririlor accidentale;
Realizeaza lucrarile curente de verificare si curatare la elementele esentiale din instalatia frigorifica;
Urmareste si participa la operatiunile de curatare a mobilierului frigorific;
Urmareste si verifica realizarea decongelarilor si a temperaturilor din camerele si vitrinele frigorifice;
Raspunde de realizarea temperaturilor din camerele si vitrinele frigorifice;
Cerinte
De preferat cu experienta profesionala de minim 3 ani in domeniu si cu atestat profesional de electrician sau frigotehnist;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, dinamice;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;