Electrician Intretinere si Reparatii Utilaje

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions este in cautarea unui Electrician Intretinere si Reparatii Utilaje pentru unul din clientii sai, o companie internaționala, cu peste 70 de ani de experienta pe piata producatoare de cafea.

Participa la activitatea de exploatare si intretinere a instalatiilor și echipamentelor electrice din fabrica;
Executa lucrari de supraveghere si control a instalatiilor si echipamentelor electrice;
Executa lucrări sub tensiune;
Participa la diagnosticarea și rezolvarea defectelor apărute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de masura si control;
Participa la punerea in functiune a instalatiilor si echipamentelor noi;
Participa la revizii si lucrari de mentenanta preventiva.

CERINTE

Experienta intr-un departament tehnic (procese de fabricatie) – minimum 3 ani;
Studii medii/ absolvent liceu profil electric + diploma Bacalaureat;
Experienta de lucru cu instrumentele Lean reprezinta un avantaj (ex. 5S, SMED, TPM);
Cunostinte practice/teoretice despre masini electrice, actionari electrice, senzori optici, magnetici, de presiune, temperatura, automate programabile;
Atentie la detalii si orientare catre obtinerea de rezultate;
Persoana organizata, responsabila, ordonata;
Comunicare si lucru in echipa ;
Capacitate de a lucra intr-un mediu in schimbare;
Disponibilitate lucru in ture astfel: 06:30-14:30 si 14:30-22:30.

BENEFICII OFERITE

Salariu Fix;
Masa asigurata la cantina companiei/bonuri de masa;
Transport asigurat din punctele de plecare stabilite.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.