Electrician intretinere si reparatii

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa operatiunile de intretinere si reparatii ale instalatiilor electrice aferente birourilor, cladirilor si spatiilor aferente companiei;
- Asigura intretinerea spatiilor de lucru respective cladiri si birouri , a remizei de utilaje, a spatiilor de parcare a drumurilor de acces;
- Asigura intretinerea instalatiilor de canalizare si a hidrantilor si executa activitatea de dezapezire;
- Verificarea periodica a instalatiilor electrice.

CERINTE

Candidatul Ideal:

- Studii medii absolvite cu diploma de bacalaureat; preferabil diploma de calificare in meseria de electrician intretinere si reparatii;
- Diploma calificare in meseria de electrician intretinere si reparatii;
- Experienta anterioara in domeniu minim 3 ani;
- Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj);
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atent la detalii si disponibilitate la efort ;
- Capacitatea de a gasi solutii tehnice pentru remedierea defectiunilor;
- Abilitatea de a asimila rapid informatiile si procedurile de lucru ;
- Implicare si responsabilitate in executarea lucrarilor atribuite.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
Program de lucru in schimburi;
Conditii bune de munca;
Echipament complet de lucru;
Un loc de munca stabil si posibilitatea de a dobandi noi experiente;

The largest ground handling services provider on Henri Coanda International Airport since 1992. We offer full ground services to major airlines such as Austrian Airlines, Lufthansa, Swiss International Airlines, EL AL, Air Canada, Aegean, TAP Portugal, Tarom and others.