Electrician automatist - montaj - intretinere - reparatii

PIERREPI PRESSOFUSIONI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executia zilnica, dupa un program bine stabilit, a serviciilor de montaj, intretinere si reparatii aparatur , instalatii si echipamente electrice, actionari si automatizari, utilaje industriale, roboti ABB
- raspunde de calitatea, executia si predarea la termen a lucrarilor;

CERINTE

- absolvent studii medii cu specializare in domeniul electrotehnic;
- experienta de minim 1 an in servicii de montaj, intretinere si reparatii aparatura, instalatii si echipamente electrice - constituie un avantaj;
- cunostinte de baza in domeniul electrotehnic;
- capacitate de lucru cu termene limita;
- spirit de echipa dezvoltat;
- persoana riguroasa, ordonata, cu initiativa;
- mentinerea unei conduite profesioniste pe toata durata timpului zilnic de munca;
- cunostintele de operare PC constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu mare renume, in plina dezvoltare, cu proceduri si standarde de lucru inalt calitative.
Mediu de lucru tanar si profesionist, prin care se urmareste dezovoltarea unei cariere si al unui parcurs profesional.
Pachet salarial motivant

Firma cu capital privat italian, specializata in productia de calorifere din aluminiu, parte integranta a Grupului Ragal .