Electrician Auto

C&I Service Auto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectueaza interventii rapide pe diferite marci de automobile
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate utilizate la nivel de producator;
- Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare a masinilor catre clienti.

CERINTE

Calificare in domeniul electrician auto auto;
- Experienta relevanta in interventii rapide pe mai multe marci de masini;
- Cunostinte tehnice auto solide;
- Carnet de conducere cat. B;
- Responsabil;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant in functie de experienta si calitatea lucrarilor efectuate

Societatea s-a infiintat in anul 1998 si se ocupa de reparatii , carosari si intretinere auto pentru toate categoriile de autovehicule, avand capital social 100% privat.
Sevice-ul are personal specializat in mecanica, tinichigerie, vopsitorie, intretinere auto, fiind in numar de 6 mecanici, 4 tinichigii si 3 vopsitori. Deasemenea mai sunt si 2 ingineri care supravegheaza si indruma indeaproape activitatea lucratorilor. Pregatirea personalului este asigurata prin participarea la cursuri de specialitate organizate de principalii furnizori.