ELECTRIAN / ELECTRIAN DE MEDIE TENSIUNE

UTI INSTAL CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de executarea la timp si de calitate a lucrarilor incredintate;
Executa lucrari de instalare tubulatura, cablare, montaj echipamente, conexiuni;
Executa lucrari de instalatii electrice de medie tensiune.

CERINTE

Absolvent scoala profesionala cu specializarea electrician/electronist
Experienta minim 3 ani in montaj retele electrice subterane de medie tensiune, sau montaj statii si posturi electrice de medie tensiune
Autorizatie ANRE ¿¿¿ reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si conditii de lucru bune.

Divizia Instalatii si Constructii asigura grupului UTI o pozitie de lider pe piata in domeniul instalatiilor electrice de medie si joasa tensiune, instalatiilor de curenti slabi, avand o pozitie dominanta in domeniul sistemelor de climatizare, al instalatiilor mecanice si al sigurantei la foc.

Misiunea:
Prin identificarea nevoilor clientilor Divizia Instalatii si Constructii ofera echipamente si servicii, precum si solutii la cheie, eficiente si la un inalt nivel tehnic si calitativ, pentru proiecte de amploare in domeniul constructiilor civile si industriale.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro.