EDUCATOR - GRADINITA CU PREDARE IN LIMBA GERMANA INTENSIV, BUCURESTI

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul educatiei, fiind o gradinita cu predare in limba germana intensiv, care isi desfasoara activitatea in Bucuresti.
Activitatea presupune urmatoarele:
- Coordonarea activitatilor educative desfasurate in cadrul gradinitei
- Predarea in limba germana
- Respectarea programei cu activitati si orarul stabilit
- Asigurarea securitatii copiilor
- Activitate cu copii cu varste cuprinse intre 3 – 7 ani
- Schimb de experienta cu gradinite din Germania si participarea la cursuri de specializare

CERINTE

Candidatul pentru acest post va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA LA NIVEL AVANSAT
- absolvent al liceului pedagocic sau al unui liceu cu predare in limba germana sau student in cadrul unei facultati cu specializarea in limba germana
- abilitati de relationare, lucru in echipa si comunicare dezvoltate
- sa manifeste profesionalism, cu initiativa si responsabila
- sa fie o persoana dornica de a acumula noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv.

HR analytics este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor nostrii.