Educatoare/Teaching Staff Innovation and Leisure Centre

Adela Design Creativ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adela Design Creativ este un centru de educatie nou infiintat, pentru copii cu varste cuprinse intre 5 si 14 ani localizat in Bucuresti. Pentru proiectul nostru, Evolution. Developing Children Creativity to Shape a Better Future, cautam o educatoare care sa fie simpatica, entuziasta, creativa, rabdaoare si mai ales sa aiba o pasiune pentru copii.

Descrierea job-ului

Programul de munca este in principal de 8 ore. In principiu, centrul nostru va fi deschis intre 8.00 -22.00 iar programul tau va fi:

8.00 - 17.00 cu o pauza de masa de o ora
sau:
13.00 - 22.00 la fel cu pauza de masa.
Ce trebuie sa faci?
Pentru acest job se va organiza un training initial la care vei participa si unde vei dobandi o mare parte din cunostinte. Ulterior, ne dorim ca tu sa evoluezi si sa ne impresionzi prin capcitatea ta creativa, inovatoare, pozitivitate si activitate cu copiii.
Poti aplica pe myjob.ro sau imi poti trimite un mail pe adresa: adela.malinici@gmail.com

CERINTE

Absolventa studii liceale, de preferinta facultate in curs
Nivel avansat de Limba Engleza,
Cunostinte de psihologia copilului,
Pedagogie si metodica
Cunostinte despre alternativele educationale
Creativa, entuziasta, responsabila,
Dornica de formare continua,
Abilitati de munca in echipa, buna capacitate de relationare cu parintii.

BENEFICII OFERITE

Salariul tau va fi discutat la momentul interviului.

Facilitati incluse: masa si transportul